Nástěnka

Slunečnice zve na své jarní akce:

23. března, 18.00-20.30 hodin DIGIDÍTĚ, děti a svět digitálních technologií
Hlavní témata semináře:
Vede: Mgr. Michaela Stehlíková – pedagožka, která se věnuje oblasti primární prevence a zaměřuje se především na problematiku šikany a závislostí. Vstupné: 180 Kč

29. března 9.30 do 16.00 hodin CESTA K DĚTEM
Péče o děti je náročná, často zlobí, neposlouchají, vzdorují? Budeme se zabývat nastavením hranic- ponechání důsledků, naslouchání a povzbuzení sebedůvěry u dětí.
Vede: Ing. Pavel Mečkovský M. A. lektorství a poradenství rodinám se věnuje více než 15 let. Více http://rozvojrodiny.cz/. Během semináře Vám po dohodě pohlídáme děti zdarma.
Cena semináře: 390 Kč, rezervace a platba semináře nejpozději do 23. března 2020
Místo konání: RC Slunečnice, Bezručova 928, Beroun, 2. patro

6. dubna 18.00 – 20.00 hodin SOUROZENECKÁ RIVALITA
Často se hádají, křičí, rvou se jako koně nebo se perou se o hračky? Sourozenecká rivalita je přirozenou součástí každé rodiny, která má více než jedno dítě. Ve většině případů jí lze s úspěchem řešit. O způsobech a řešeních si povíme více s Mgr. Pavlou Chlumskou, která pracuje jako psychoterapeutka pro děti a dospělé, je lektorkou. Cena: 190 Kč rezervace nutná do 29. března.
www.rcslunecnice.cz, tel. 603141700, info@rcslunecnice.cz


Na uvedené pozice ZDE hledáme pracovníky s důrazem na samostatnost a zároveň týmovou práci v multidisciplinárním týmu péče o duševní zdraví dětí a dospívajících MTDZ-P se sídlem v Berouně (spádovost Beroun, Praha Západ, Rokycany). Požadujeme osobní angažovanost, odpovědnost a zájem o zavádění nových služeb v rámci Reformy psychiatrické péče v ČR. Jedná se o práci na plný nebo částečný úvazek nebo dohodu o provedení práce (základní činnost dle zákona č. 96 a 94/2004 Sb. a 108/2006 Sb.). Pravděpodobný začátek projektu s délkou trvání 18 měsíců je duben až červen. Po ukočení projektu bude zajištěno další financování.