V Berouně si zacvičíte karate i jiu jitsu

V novém seriálu Představujeme… bychom vám rádi nabídli přehled volnočasových aktivit, které jsou v letošním školním roce 2020/2021 dostupné v Berouně a okolí. Začínáme bojovým uměním.

Aikido Ikeda Dojo Beroun z.s. více ZDE
Oddíl AIKIDO Beroun přijímá nové zájemce o toto bojové umění. Tréninky pro děti, dospělé, cvičení se zbraněmi (tyč a meč), sebeobrana… AIKIDO – to je pohyb, radost, umění – tvůj osobní rozvoj a přátelé, které na trénincích získáš.

Brazilian jiu jitsu Beroun více ZDE
Přijďte si vyzkoušet jeden z nejlepších obranných systému v boji na zemi, který mohou využívat děti i dospělí do XX let.

Centrum karate Beroun z.s. více ZDE
Náš oddíl je členem České asociace tradičního karate. Nábor do oddílu probíhá sice průběžně během celého roku, ale školní rok 2020 – 2021 zahajujeme v tělocvičnách ZŠ Wágnerovo nám. 7. 9. 2020 – 16:30 – 18:00 a GJB Beroun 9. 9. 2020 – 16:30 – 18:00. Přijít mohou všichni ve věku od 5 do 99 let. Můžete se na nás podívat, případně si můžete ihned vzít sportovní oblečení (tepláky a tričko) a nezávazně si můžete zacvičit.

ČAKMK – Sebeobrana, Krav Maga, Kapap více ZDE
V 3. ZŠ v Berouně na Wagnerově náměstí probíhají pravidelné tréninky každé úterý od 20:00 do 21:30. Předchozí zkušenosti s bojovými sporty a systémy nejsou třeba. Věk cvičenců 14-99 let. Náborová hodina je zdarma.

Ippon karate klub shotokan Beroun z.s. Více ZDE
Ippon karate klub shotokan Beroun, který působí ve městě již 30 let, pořádá nábor karate a sebeobrany pro děti do kategorií chlapci a dívky 4 – 7 let a chlapci a dívky 8 – 12 let. Vaše dítě se bude učit: bloky, kopy, údery, pády, boj ve stoji i boj na zemi. Naučí se disciplíně a zvládne základy sebeobrany, což mu umožní účinně se bránit při napadení. Všestranná zátěž v karate vede ke zlepšení obratnosti, pohyblivosti a síly. Cvičením atraktivního bojového umění získá vztah k pravidelnému tělesnému pohybu, který se stane neodmyslitelnou součásti jeho života. Vaše dítě pravidelným cvičením karate zesílí fyzicky i psychicky.