Komunitní centrum v Trubské otevřelo nové kroužky

Několik zajímavých novinek přichystalo na jaro Komunitní centrum v Trubské. Nově mohou  zájemci navštěvovat Keramický kroužek pro dospělé. Koná se vždy ve čtvrtek od 17:30 do 19:30, lekce vede paní Šárka Vlasáková a cena jedné lekce je 200 Kč. Keramická dílna je umístěna v garáži Komunitního centra v Trubské, kde je i pec na vypalování keramiky.
Keramický kroužek pro děti od pěti do jedenácti let, který bude vždy v úterky od 15:30 do 17:30, povede lektorka Marcela Suchá. Cena jedné lekce je 150 Kč, lekcí do konce tohoto školního roku bude devět a platí se všech devět lekcí najednou, celkem tedy 1350 Kč.
Tvořivá dílnička pro děti,  která bude začínat bude začínat od 9. 5. , bude vždy v pondělky od 15:30 do 17:00 hodin v malém sále Komunitního centra v Trubské. Dílnička bude pro děti od 3 let v doprovodu rodiče, pro děti od 4,5 let možno bez doprovodu. Pro doprovod bude možné si uvařit v přilehlé kuchyňce u sálu čaj, kávu, můžete si donést i vlastní občerstvení. Kroužek bude zaměřen na rozvoj manuální zručnosti dětí, rozvíjení motoriky, fantazie, kreativity a uklízení po sobě. Budou se vyrábět díla z netradičních materiálů, za použití různých technik. Nezapomeňte pohodlné oblečení, kterému nebude vadit poničení od lepidla či barev. Dobrou náladu a chuť tvořit vezměte s sebou.